Léto tančí se Spolkem

23.06.2014 11:29

Již 16. ročník letní taneční dílny, letos poprvé pod organizační taktovkou Spolku jabloneckých dam a pánů! Tradiční začátek jabloneckého kulturního léta opět nabídne bohatý program jak pro účastníky dílny, tak veřejnost. Letos se především představí skvělý tanečník, choreograf a pedagog Jarek Cemerek, který povede seminář Modern jazz. Další seminář se ponese v duchu španělského Flamenca s profesionálním tanečníkem a choreografem Eduardem Zubáken. Nejnovější taneční trendy představí rodačka z Liberce Anet Antošová, která povede seminář Twerk. Dílna je otevřená všem věkovým kategoriím a nadchne každého svojí tvůrčí a uvolněnou atmosférou.

Přihlásit se lze jak na celou dílnu, tak i na jednotlivé semináře, které probíhají po celý den. V odpoledních hodinách jsou pak semináře doplněny o tzv. lektorské programy, které jsou určeny jak pro účastníky, tak i pro veřejnost a ve kterých se vždy individuálně představí všichni lektoři. Sobotní večer patří tradičně společnému závěrečnému vystoupení účastníků a lektorů, na kterém předvedou, co se za celý týden naučili. Léto tančí je pro všechny, kteří rádi tráví léto aktivně.

Detailní informace, program a především přihlášky na dílny najdete na samostatných webových stránkách letotanci.cz.